ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» Медичний Центр

 • 0
 • 456 переглядів

ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» Медичний Центр

 • Рейтинг - 0
 • 456 переглядів

Детальніше:  ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» Медичний Центр

Років роботи - 1

Місце прийому пацієнтів:

Спеціалізований ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» займається діагностикою, лікуванням та профілактикою отоларингологічних захворювань у дітей та дорослих, надає професійну допомогу у виборі слухових апаратів для корекції слуху. Методи лікування – ефективні, безпечні та доведені. Усі маніпуляції виконуються за допомогою сучасного ЛОР-комбайну, який допомагає у лікуванні та діагностиці, робить їх швидкими та безболісними.

Думка вголос: "ЛОР-центр «ЗАХІДСЛУХ» – це якісні медичні послуги лікарів вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, інноваційні ефективні методи лікування захворювань вуха, горла, носоглотки, сучасне обладнання, доступні ціни. У нас надається вузькоспеціалізована медична допомога дітям та дорослим за європейськими стандартами, проводиться сучасне обстеження слуху на цифровому аудіометрі та відеоендоскопія ЛОР-органів за допомогою цифрової ендоскопічної відеосистеми NET-1100 (ЛОР-комбайн) виробництва MEGA Medical Co. Ltd. (Південна Корея). Лор-Центр "ЗахідСлух" оснащений всім необхідним сучасним обладнанням для профілактики і лікування лор-захворювань. Надаємо кваліфіковану допомогу та призначаємо ефективне, сучасне лікування. Методи лікування – ефективні, безпечні та доведені.

У Лор-Центрі  "ЗахідСлух" використовуються сучасні методи обстеження стану слухової системи у дорослих та у дітей різного віку (від народження); проводиться консультативна допомога з питань діагностики й реабілітації осіб із патологією органа слуху, з сенсоневральною приглухуватістю та глухотою, реабілітація порушень слуху шляхом підбору слухових апаратів, їх комп’ютерне настроювання, професійне ліцензоване слухопротезування за допомогою слухових апаратів WIDEX (Данія).

Огляд проводить Мізинець Олег Миколайович - лікар-отоларинголог сурдолог вищої категорії з лікарським стажем роботи понад 25 років.

Ліцензія МОЗ України від 08.02.2018 № 220 на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю отоларингологія, дитяча отоларингологія, сурдологія ФОП Мізинець Олег Миколайович"

Мови

Спеціалізація

 • Отоларинголог (ЛОР)

Прийом на лікування дітей

 • Так

Презентаційне відео

Фотогалерея

відгуків - 2

Рейтинг по відгукам

5.0
1 Зірки 0%
2 Зірки 0%
3 Зірки 0%
4 Зірки 0%
5 Зірки 100%
 • Коментатор

  Рекомендую всім. Обстеження – на найвищому рівні, лікування якісне. Працюють професіонали своєї справи з максимальною користю для пацієнта. Дякую!

 • Коментатор

  Ольга Кузьмич

  6 місяців тому

  Найкращі враження від лор-центру! Дуже хороший лор, швидкі акуратні маніпуляції, сучасна апаратура, відеоендоскопія гайморових пазух, безболісні промивання – відразу легше дихати!